Навігація

Новини партнерів

Інформація

Офіс у Києві:

вулиця Червонозаводська, 7/35
місто Київ, 03062

Телефони для зв'язку:

+380 44 337-47-76

+380 94 711-95-95

Графік роботи:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний

Головна Про компанію Новини Мови Тематика Вартість Інші послуги Контакти

Вас вітає Бюро перекладів Мовні традиції!

Про нашу роботу

Бюро перекладів Linguistic traditions (англ.) - це багатонаціональна професійна перекладацька компанія.

Бюро перекладів Мовні традиції (укр.) досягло чималих успіхів. За досить незначний проміжок часу ми стали надійними партнерами для сотень компаній і приватних замовників.

У нас працює команда професійних перекладачів, які здійснюють переклад тексту та усний переклад, які спеціалізуються в самих різних тематичних областях, таких як: економіка, медицина, право, політика, фінанси, ділове листування, літературний переклад, переклад пісень та багато іншого.

Ми стали одним з лідером в сфері перекладів на іноземні мови на території України. Перекладачі нашої компанії здатні перевести тексти будь-якої складності.

Головний обсяг перекладів, здійснюваних бюро перекладів Linguistic traditions - це письмовий і усний переклад з англійської мови на російську мову , ну і звичайно ж, з російської мови на англійську мову (переклад тексту англійської на російську мову). Зважаючи на це перекладач з англійської на російську є найбільш затребуваним фахівцем.

Головна мета бюро перекладів Linguistic traditions - комплексний підхід до перекладу, гнучка система ціноутворення, висока якість, суворе дотримання термінів.

Бюро перекладів Linguistic traditions прагне до того, щоб співпраця була максимально корисним для Вас. Тому ми ввели такий вид сервісу, як доставка оригіналів документів по території України (між обласними центрами безкоштовно) з місця розташування партнера (замовника) або місця знаходження документів і назад за вказаною адресою.

Кожному партнеру наша компанія гарантує зручний графік роботи, високий рівень контролю якості наданої послуги перекладу.При виконанні робіт фахівці бюро дотримуються наступних принципів: конфіденційність, оперативність, надійність, повага і відповідальність.

Про наші послугі

Послуги з перекладу

Наша компанія забезпечить будь-якому клієнту якісні та професійні послуги з перекладу з іноземних мов.

Особливості перекладів з іноземних мов

Переклад з іноземних мов є головним напрямком роботи бюро перекладів «Мовні традиції».

Ви шукаєте компанію з надання послуг перекладу з іноземної мови?

Якщо вам необхідний фахівець перекладач, ви можете звернутися за телефоном або електронною поштою office@translate-ua.net Менеджери бюро перекладів Linguistic traditions дадуть відповідь на Ваші запитання.

Замовити у нас перекладацькі послуги дуже просто, можете зробити це прямо зараз!

Приходьте, телефонуйте, замовляйте.

Ми раді вам завжди!

Бюро перекладів Linguistic traditions

адрес: вулиця Червонозаводська, будинок 7, офіс 35, місто Київ, 03062, Україна

телефони: +380 44 337-47-76, +380 94 711-95-95; e-mail: office@translate-ua.net, web-site: www.translate-ua.net